IMG_1862

Spałeś kiedyś z bezdomnym za ścianą ?

Majówka już niedługo, macie już jakieś plany ?? Uczycie się, wyjeżdżacie, pracujecie ? My już mamy wstępny plan, o którym niedługo się dowiecie na blogu.

Dzisiaj Hostele są na tapecie, które polecam. Jako,  że nie zawsze można spać w namiocie czy samochodzie, wybieramy hostele bo:

  • są tanie
  • mają dobre warunki noclegowe
  • jest łóżko i prysznic
  • jest młodzieżowo i wesoło

W hostelach można spać z psem, warunek jest oczywisty pies nie może spać na łóżku.

Gdzie szukać hosteli ? Oczywiście internet, polecamy stronę booking.com. Nawigacja na stronie jest bardzo prosta, wybieracie ilość dni czasu pobytu, ilość osób, wasz próg cenowy i wyszukiwane są dla Was oferty.  Wypróbowaliśmy ją wielokrotnie podczas wyjazdu do Finlandii, ale również bliżej nas w Rydze, Litwie czy Estonii. O Polsce nie będę wspominać.

Czym kierować się przy wyborze Hostelu? Zdecydowanie zdjęciami, opisem miejsca, ceną. Można znaleźć perełki. Czyste łóżka z nową pościelą, pokoje prawie jak hotelowe. Taki dobrobyt mieliśmy w Wilnie. Łóżka piętrowe, mega wygodne i wielka łazienka w pokoju byliśmy z znajomymi. Wszystko za 5 Euro za osobę! Hostel to DOREMI w Wilnie.

image

image

image

Jeżeli, źle ocenisz warunki mieszkalne, trafisz do taniego domu dla bezdomnych, tak jak my w Rydze. Cena nas skusiła, śniadanie też. 20 euro za 4 osoby! Hostel znajdował się nad Macdonaldem, w centrum, do naszej klitki pod samym dachem kamienicy, przechodziliśmy przez pokój z 20 osobami bezdomnymi. Wyjście w nocy do łazienki było przygodą, jak cała ta noc. Pomimo pierwszego szoku, było tam wesoło. Wyszliśmy wyspani i to się liczyło. Ten Hostel to BIGBED jak widać duże łóżka były.

9

1

 

 

P.S zdjęcia pochodzą ze strony hostelu.

 

 

 

 

One thought on “Spałeś kiedyś z bezdomnym za ścianą ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>