IMG_4793

wiosenne spacery

Na pewno tak jak ja, macie swoje ulubione miejsca spacerów z psem. Mam tak samo jak Wy! Dzisiaj wyszykowałyśmy się na długą wędrówkę, pomimo wiatru słońce było cudowne. Helka odwiedziła zakamarki, krzaczki, ogródki działkowe. Siedziałyśmy na ławce i w głowie planowałyśmy wakacyjne podróże. Udało mi się zrobić kilka zdjęć z wiosennym akcentem.

IMG_4798 IMG_4796 IMG_4793 IMG_4769 IMG_4767Helka jest w naszych szelkach neonach i pastelowych paskach. Wszelkie testy zostały zakończone i uważam, że szelki nadają się dla psów aktywnych, które lubią dobrze wyglądać. Chustka w paski jest od Manufaktury Miło koniecznie odwiedźcie ich w internecie. Proporczyk to też ich robota, z nami dzisiaj był na spacerze.

I jeszcze kilka zdjęć z wycieczki do Wietnamu w Pradze, Helka oczywiście była tam z nami.

IMG_4690 IMG_4680 IMG_4577 IMG_4641

Pamiętajcie o obrożach na kleszcze i pchły dla swoich psów. To już czas. Jak nie opaski na szyje to krople na kark, które są skuteczne i bezzapachowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>