DCIM100GOPROGOPR0382.

Tak musi wyglądać raj….

…dla zmęczonych podróżą.

Czyli tak myśleliśmy kiedy wyladowalismy na Dominikanie. Po kilkunastu godzinach podróży wraz z zmiana strefy czasowej, dzień wydłużył sie, a my mieliśmy wyrażenie zakrzywienia czasoprzestrzeni.

Wiadomość o opóźnieniu lotu i dodatkowej nocy na Punta Cana całkowicie nas nie zmartwił, spontaniczne podróżowanie pozwala na dodatkowe przyjemności.

Zamieszanie na lotnisku powodowali Ci, których grafik był bardziej napięty niż nasz. Obsługa lotniska poinformowała nas o zorganizowanym transporcie do hotelu i prawdopodobnie o porannym locie do Panamy.

DCIM100GOPROGOPR0247.
DCIM100GOPROGOPR0254.

DCIM100GOPROGOPR0242.

 

 Z każda minutą ta sytuacja podobała się nam coraz bardziej. Nigdzie  przecież się nie spieszyliśmy, no trudno Panama musi poczekać na nas ten jeden dzień dlużej . 

Dominikana jest piekna, zielona i Ci niezwykle cały czas uśmiechnięci ludzie. Nie jest to przecież dziwne jak mężczyzna, który właśnie sprawdza twój bagaż śpiewa sobie piosenke, wystukujac przy tym rytm ( pewnie tańczyłby poruszając biodrami, ale to akurat uznał za niestosowne ) ? :) Dodatkowo uroda mieszkańców Dominikany jest bardzo ciekawą i egzotyczna. 

Dostajemy od losu Pięciogwiazdkowy hotel w sercu Dominikany dokładnie Punta Cana hotel Melia z atrakcjami jakie tylko możesz sobie wyobrazić , przy czym jest przepięknie usytuowany i wybudowany. Aby dotrzeć do naszego pokoju czekamy na kolejke, która zawozi nas do apartamentow przez cudowne ogrody pełne  kwiatów, ptaków, fontann. Miód malina to miejsce to musi być raj ! A przynajmniej tak wyglada raj na ziemi, kiedy chcesz odpocząć od całego swiata, codziennych spraw i  życia.

Po kilku minutach okrzyków ” jaki mamy zajebisty apartament” i kąpieli pierwszej od 20h. W podskokach ruszyliśmy na kolacje, która była idealną na właśnie taką chwie: kiedy nie możesz wpaść na pomysł co byś zjadł /a ? Bo dokładnie wszystko było przygotowane: owoce morza, steki, sałatki, rożnego rodzaju sery, kawior, owoce i warzywa. Pysznosci! Kilka lampek wina i pyszne drinki, wspólne rozmowy z częścią turystów z naszego lotu i tak minął nam wieczór w raju.

Okazało się, że różnice czasu dają się nam odczuć choć tak bardzo chcieliśmy zrobić dokładnie wszystko co jest tam możliwe. Jednak wielkie łoże i wygodna pościel przyciągnęły nas do siebie.

Wrócę tam kiedyś ponudzić się tydzień w luksusach …

IMG_9436

IMG_9438

IMG_9441

Apartament

DCIM100GOPROGOPR0346.
DCIM100GOPROGOPR0345.
Restauracja
DCIM100GOPROGOPR0393.
DCIM100GOPROGOPR0391.
DCIM100GOPROGOPR0382.
DCIM100GOPROGOPR0380.
DCIM100GOPROGOPR0369.
DCIM100GOPROGOPR0361.
DCIM100GOPROGOPR0374.
J.

 

 

One thought on “Tak musi wyglądać raj….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>