wroclaw_radisson-blu-wroclaw_2_3

Radisson Blue Wrocław

exterior_1024x550

Wygodny hotelowy odpoczynek

Pięć gwiazdek zobowiązuje do porządku, dobrej atmosfery, pysznej kuchni i nienagannej obsługi. I tak jest w Radissonie we WROCŁAWIU.

Łóżka są niesamowicie wygodne z moją ulubioną hotelową białą pościelą. Kiedy po długiej podróży wchodzimy do hotelu uwielbiam rzucać się na łóżku lub skakać sprawdzając jego miękkość. W Radissonie wszystko gra. Meble hotelowe są gustowne, jest biurko toaletka, fotel. Oczywiście lampki i szafeczki przy łóżku.

BARDZO WAŻNE !!! Łóżka nie są połączone, więc łóżko małżeńskie to prawdziwe łóżko dwuosobowe.

Obsługa hotelu jest idealna bo tak jakby jej nie było. Po odejściu od recepcji, pojawiają się wtedy kiedy ich potrzebujesz.

Uważam, że jest to bardzo dobry hotel. Pamiętam, że po wyjściu z niego czułam się wyspana, wypoczęta i zadowolona. Mieliśmy nawet plan spać w jak największej ilości hoteli Radisson. I tak kolejny Warszawski pojawił się na naszej liście.

Prawdziwe śniadanie do łóżka!!! To w tym hotelu zjedliśmy pyszne śniadanie w łóżku hotelowym, które przyjechało do naszego pokoju oczywiście na srebrnym wózeczku. Warto zamówić takie śniadanie jak chcesz komuś zrobić niespodziankę.

Ceny doby hotelowej zaczynają się od 220 zł -660 zł

Adres Hotelu: Purkyniego 10, Wrocław 50-156, Polska

tel: 71 375 000 00

Warto szukać noclegów przez stronę booking.com lub hrs.com. Można trafić świetny pokój za dużo niższą cenę.

radP.S

zdjęcia pochodzą z internetu, jeszcze wtedy nie myśleliśmy o pisania bloga więc nie robiliśmy zdjęć hoteli w których spaliśmy.. szkoda… Za to mamy pełno dobrych wspomnień i mentalnych zdjęć.

J.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>