logo-piekielny-hotel-

Telefon od diabła i sprzątaczka bez taktu

Tadammm!! I mamy nowy cykl na naszym blogu, którego szukajcie w RECENZJACH.

Jako, że wieczory zaczynają się szybciej, ja zadomowiłam się całkowicie i stałam się kurą domową. Praca, dom, rodzina, praca, dom, rodzina… hehehh dobra mamy jeszcze inne rozrywki, a nasze charaktery nigdy nie doprowadzą do nudy w naszym życiu. Podróże na razie żyją w naszych wspomnieniach. Ja oczywiście wspominam Szwecję i Norwegię, nie przestaje bo namiętnie słucham sagi o fjallbace Camilli Lackberg. I tonę w opowieściach o życiu ludzi z wysp, krainy śniegu, porządku i pięknego stylu życia.

Razem z kieliszkiem grzańca, będziemy wspólnie z M. opisywać hotele w Polsce i nie tylko. Stało się tak, że prawie w każdy województwie mamy coś do powiedzenia. Więc nie będą to tylko regionalne informacje.

Dowiecie się o obsłudze, która nie puka do drzwi. O dziwnych hotelowych sąsiadach, o telefonie od diabła.  Jest o czym opowiadać i z czego się pośmiać.

Jakość obsługi, wyposażenie pokoi, obsługa, cena, dostępność i ogólny klimat miejsca, w ocenę Hoteli włączymy jeszcze restauracje i bary, które odwiedziliśmy służbowo i całkowicie prywatnie.

J.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>