49eacd57a991f083cdbacfc5ad0eb974

porcja książek

Czekam na książkę!

Świetnie pisze, doskonale zrozumiałe przesłanie technik wychowania i szkolenia psów. Z wielką chęcią powracam do książek najlepszego behawiorysty i trenera psów w Polsce, które już mam w domu.  W nowym wydaniu poznamy patenty na spokojne spacery, na tak zwanej „luźnej smyczy”. Na pewno przedstawione różne techniki skutecznej nauki chodzenia przy nodze, pozwolą na niepowtarzanie codziennych błędów na spacerach.

 W ostatnim wpisie na temat książek o wychowaniu psa, polecałam jedną z pozycji tego autora.

„Dla wszystkich, którzy mają problem z psami szarpiącymi smycz mam dobrą wiadomość: można nauczyć naszego czworonoga chodzenia na luźnej smyczy, podobnie jak nauczyliśmy go ciągnięcia. Trzeba tylko wiedzieć, JAK to zrobić i samemu wyćwiczyć u niego kilka podstawowych odruchów, które zapobiegną napinaniu smyczy.W książce ARIA, RÓWNAJ! Każdy właściciel psa znajdzie różne „patenty” na luźną smycz. Wychodząc z założenia, że łatwiej jest kontrolować parę gramów mózgu niż kilkadziesiąt kilogramów mięśni, zaprezentowane zostały najczęstsze błędy i problemy związane z prowadzeniem psa na smyczy oraz sposoby ich uniknięcia i rozwiązania.”
J. Gałuszka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>