IMG_1796

Suparom Thai Food Warszawa

Bardzo lubię ostre jedzenie, również bardzo lubię jedzenie dalekiego wschodu. Mimo, że do tej pory miałem okazję próbować tej kuchni tylko w Europie. Ciekaw jestem jaka różnica jest między restauracjami Azjatyckimi w Europie, a tym co można zjeść w Azji – cóż wszystko przed nami.

Tajska Restauracja przy Warszawskiej tęczy – tfu oby znów spłonęła :) to miejsce które serwuje najlepszą zupę jaką do tej pory jadłem. Tajska ostra zupa z owocami morza w ich wydaniu to majstersztyk do którego wracamy praktycznie przy każdym naszym pobycie w Warszawie. Jakość obsługi podnosi pewien starszy kelner który emanuje profesjonalizmem. Bez żadnego słowa wyczuwa potrzebę klienta. Gdy się spocisz od ostrego od razu znajdziesz pod ręką chusteczkę, gdy zechce Ci się pić znajdzie się woda etc. Dodaje to klimatu temu miejscu. W tej restauracji bywamy regularnie lecz bardzo rzadko, odwiedzamy ją średnio dwa, trzy razy w roku. Mimo to starszy Pan zauważył zmianę mojej fryzury :) Zastanawiam się czy udało mu się trafić, czy na prawdę nas pamiętał.

Nad restauracją znajduje się salon masażu Tajskiego, gdzie jeszcze bardziej można wczuć się w klimat Tajlandii. Uważajcie na panie z Wackiem :)

 

Ciekawostka – na ostatnim Marszu Niepodległości zaobserwowałem, że tęcza ma wmontowany system anty pożarowy. System zraszający wysuwa się co 15 minut i podlewa tęczę, aby nie dało się jej podpalić. Aha ! Podczas 11 listopada tęczy pilnowało – 200 policjantów. Na to idą Wasze podatki ! Ot co !

 

M

 

IMG_1780

IMG_1783

IMG_1790

IMG_1795

IMG_1796

IMG_1797

IMG_1799

IMG_1800

IMG_1805

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>