IMG_1596

słońce i plaża- to co z Helcią lubimy najbardziej

 

IMG_3381

IMG_3382

IMG_3433

IMG_3466

Aktywne podróżowanie, zwiedzanie, masa przewodników w torbie i w głowie. Tak wiem, patrz, myśl, zwiedzaj  wyciągaj wnioski o życiu i ludziach. Mój M. jest w ciągłym ruchu, nie lubi leniuchować. Na plaży koniecznie zbieranie wszystkiego co ładne i ciekawe, ekstremalne łowienie ryb i najważniejsze! Wyławianie owoców morza i muszli.

My z Helką uwielbiamy błogi spokój. Kiedy dojedziemy na miejsce, rozbijamy swój mały przenośny dom, włączam tryb LUZ. Czasami wyglądamy jak dwa lenie, obliczam racjonalność niepotrzebnych ruchów. Krzesełko, dobra miejscówka z widokiem, książka, winko i nas nie ma. Hela na kolanach tuli się, a ja odpływam. Na co dzień jestem aktywna, wszystko robię od razu, nie zostawiam na później sprzątania, prania, pracy, zakupów, ogólnie obowiązków. I dla mnie wakacyjny luz od podróży oznacza, nic nie robienie. Dobrze, że Mati przynosi pokazać mi okoliczny świat.

IMG_1436

IMG_1441

IMG_1445

IMG_1448

IMG_1451

IMG_1522

IMG_1525

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>