IMG_5024

Nie słuchajcie ludzi

Wyjeżdżając na wakacje czy do pracy często szukamy informacji o miejscu docelowym w internecie, w mediach, pytamy znajomych którzy już odwiedzili to miejsce. Szukamy informacji na temat cen, noclegów, kuchni, atmosfery etc. Udaję nam się znaleźć wiele takich informacji jednak często, a nawet bardzo często gdy dotrzemy na miejsce okazuje się, że są to jakieś bzdury. Słyszeliśmy od znajomego „Nie jedźcie do Hiszpanii bo jest tam bardzo drogo” – bzdura. Od Francuzów mieszkających na pobliskim campingu słyszeliśmy „nie jedźcie do Porto, szkoda tracić dnia” – bzdura, Porto wyrwało nas z butów. Kto inny mówił „przez Francję przejazd płatnymi autostradami kosztuje 200 euro” – bzdura bo tylko 60e. Jeszcze inny doradca mówił tak „jedźcie do Holandii to najbardziej liberalny i tolerancyjny kraj w Europie, trawę kupicie w coffeshopie w każdym miasteczku” – bzdura w Holandii czuliśmy się jak w więzieniu a trawę mogą kupować tylko obywatele Holandii.

 

Szukajcie informacji bo są one bardzo potrzebne, ale zawsze miejcie do nich dystans bo po przyjechaniu na miejsce mogą się okazać po prostu BZDURĄ :)

 

M

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>