4

Nocne zabawy z aparatem

Zdjęcia to jedna z rzeczy które zostają po podróżach. Poza wspomnieniami i doświadczeniami uważam, że najważniejsza, pewnie dla tego, że pomoga przywołać wspomnienia. Z każdego wyjazdu przywozimy tysiące zdjęć. Jednak z tych kroci tylko niewielki odsetek jest warty pokazania komuś. Dlatego postanowiłem podnieść nieco swoje umiejętności fotograficzne. Wczoraj była idealna okazja, zaćmienie księżyca, podobno nawet…

IMG_7195

7000 kilometrów

Jesteśmy już prawie miesiąc w trasie, wczoraj pękło nam 7000km na liczniku. Pełen bus, obsada ruchoma od 5 do 7 osób. Mamy różne charaktery, różny temperament. Przebywamy ze sobą 24 na dobę 7 dni w tygodniu. Wyjeżdżając byliśmy pewni, że pozabijamy się po dwóch tygodniach. Udało się nam wypracować sposób, który pozwala na rozładowanie stresowych…

just relax

Wyjazd z psem w góry

Cześć! Jakie macie podróżnicze plany na zbliżający się sezon ? My planujemy kilka wyjazdów w Karkonosze. Będziemy odwiedzać ulubione szlaki, spacerując po pięknych trasach. Oczywiście towarzyszyć nam będzie,  nasz mały górski szatan Helenka. Wyjazdy w Karkonosze planujemy na weekend w towarzystwie naszych znajomych, wtedy zawsze jest wesoło. Zabieramy cały ekwipunek, razem z jedzeniem i ruszamy….

nitki

krawcowa dla zwierząt

Znaleźliście coś w internecie, sklepie, ma taki dodatek pies Waszej koleżanki. A Ty nie możesz tego znaleźć albo przerobić? Napisz do mnie, wyślij zdjęcie, podaj wymiary psa. Uszyję wymarzone szelki, obrożę, czy wdzianko które ciężko dostać w sklepach w Polsce. Jestem krawcową dla zwierząt!  

IMG_1337

zabawy z psem

Spędzanie czasu z Helką, jest jednym z moich ulubionych zajęć. Lubimy razem leżeć i czytać książki, szukać inspiracji w internecie, wygłupiać się i zwyczajnie odpoczywać. Spacery i zakupy z moim psem, są dużo przyjemniejsze. W lokalnych sklepikach jak nie przychodzę z Heleną, sprzedawczynie o nią wypytują, widocznie ja jestem niepotrzebna. To chyba jest prawdziwa przyjaźń….